Hakkımızda

3 Temel İlkemiz; TeknolojiInovasyonKalite

Değerli Ziyaretçimiz

Sektöründe öncü firma 7 Kardeş Makine yılların birikimi ve tecrübeli kadrosuyla her marka ihtiyaç duyduğunuz çorap ve triko makinası yedek parçalarını size ulaştırmaktadır.

Geniş stok çeşidiyle, yaygın pazarlama-dağıtım stratejileriyle Türkiye’nin her yerine çorap ve triko makinaları yedek parçaları ile hizmet vermekteyiz.

Sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyet gösteren 7 Kardeş Makine alanında uzmanlaşmış bir firmadır.

Önceliğimiz daima kalite olup, seçkin müşteri kitlemize yıllardır dürüst hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. 7 Kardeş Makine, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve hizmet bütünlüğünü kendine ilke edinmiştir.

Amacımız müşterilerimize en iyiyi sunabildiğimiz, kaliteli ve kalıcı bir işletme olabilmektir. En iyi olmak için çok çalışmak gerektiğinin bilinciyle yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Tüm iğne ve malzeme grubunda piyasamızın her zaman beklediği şekilde en uygun fiyat ve sabit fiyat garantisi ile hareket etmek öncelikli prensibimiz olmuştur.

Sektöre uzun süredir hizmet veren firmamız hizmet ağına Feijian Bayiliğinide ekleyerek tüm eksiklerinizi tam zamanında, yüksek kalite ve dayanıklılıktaki ürünlerimizle sizlere ulaştırmaktan mutluluk duyarız…